Jdi na obsah Jdi na menu
 


PSI-wheel (cvičení teleknize)

13. 8. 2007

 

PSI-wheel
Zde vidíte, jak PSI-wheel vypadá a z čeho se skládá. Je několik možností, jak jej roztočit.Ještě, než se naučíte točit s PSI-wheelem, je zde návod jak ho vyrobit (tuhle část můžete přeskočit). Vezměte plastelínu (nebo i něco jiného, do čeho se dá zapíchnout jehla, tak aby stála), vytvarujte ji do jakési placky, zapíchněte do ní jehlu a položte na to kousek alobalu, vytvarovaný tak, aby stál. Toť vše. A teď je tu konečně návod jak se naučit telekinezi: Když jste odpočatí a nemáte co na práci, zavřete v místnosti, kde chcete cvičit telekinezi, okna a dveře aby tam nefoukal vítr. Pohodlně se usaďte a položte před sebe PSI-wheel. Nyní se musíte plně koncentrovat na PSI-wheel. Přiložte k němu ruku. A v této chvíli udělejte jednu z těchto 3 věcí: 1. Jen tak seďte a soustřeďte se na PSI-wheel. 2. Představte si jak se PSI-wheel sám otáčí. 3. Představte si, že vám z očí vychází síla, která roztáčí PSI-wheel. Vyberte si jeden z těchto tří způsobů a cvičte ho ve chvílích, kdy jste v naprosté pohodě a klidu. Když to budete cvičit hned jak přijdete z práce či školy, PSI-wheel se nikdy točit nezačne. Cvičte 15-25 min 1-2x denně. Necvičte když jste unavení z neustálého cvičení telekineze. V tom případě si několik dní odpočiňte a potom teprve trénujte. Pokud budete cvičit správně, PSI-wheel se začne točit během 6 měsíců. Pokud ne, dělali jste něco špatně. Přeji hodně úspěchů do velmi obtížných cvičení telekinetických.

Tato cvičení vám pomohou rozvinout vaše telekinetické schopnosti. Jsou seřazené podle stupně obtížnosti, takže raději nepřeskakujte. Když je budete provádět, tak ze začátku je dobré být v uvolněném stavu. Později možná dokážete i z normálního.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Prosba

(Jirin, 8. 6. 2011 14:25)

Zdravím. Před třemi dny jsem si udělal PSI-wheel. Hned jsem ho rozhýbal, a těď dokážu točit pomalu na stranu kterou chci i bez použití ruk. Ale jinými předměty (i mnohel lehčími než je PSI-wheel) nepohnu. Z alobalu jsem vystříhl malou kostičku a roh jsem ohnul do pravého úhlu aby stál (velice velice nestabilně) zkoušel jsem ho shodit už dva dny, ale marně
Mohli byste mi někdo prosím poradit? Pište i na email: jawa50zavody@gmail.com Byl bych rád, kdyby mi napsal přímo autor těchto (moc pěkných) stránek.
Díky...

Re: Prosba

(, 3. 9. 2014 18:29)

Protože, když se podíváš různě na internetu tak říkají, že se točí pouze vlivy tepla :) Já jsem se o to pokoušel, ale taky jsem ničím nepohnul. Pak jsem se to dozvěděl a od té doby na to moc nevěřím

gsd

(filip, 17. 3. 2011 21:28)

Muzu se neco takovyho naucit pokud jsem kurak?

hercak.wbs.cz

(Hercak, 8. 5. 2010 0:09)

Zdravim hezký návod, jednoduchý a přitom detailní. Doplnil bych ale, že pokud' nevěříte tomu, že danou PSI dokážete, pak se ani nepokoušejte ji vykonat. Materiál na jehle (ten co se má točit) může být cokoli o podobné integritě, používá se spíš papír.
Jak to funguje: Mezi dlaněmi by vám měla procházet síla, která by měla roztočit papír. Toto je drobná oprava textu uvedeného v návodu.
Tato síla je základ pro všechny PSI a rozhodně nevychází z očí!
Hezké strnáky.

:-)

(Hany, 2. 5. 2010 10:32)

Mě se PSI wheel povedlo :)

PSI-wheel

(Lin-Shia, 17. 4. 2010 6:42)

Mně se to povedlo tak, že dvakrát jsem jen tak seděla, na nic nemyslela a dívala se na PSI wheel, a na třetí pokus jsem velmi pomalu dala dlaně vedle něj, zadržovala dech a on se jednou děsně rychle otočil... A to prosím jsem to celkem zkoušela jen týden.

...

(Kuollut Kettu, 16. 12. 2009 21:06)

Je zajimavé, že i v tomto věku, naprosto zdegenerovaneho lidstva, se najdou jedinci, kteří se chtějí povýšit nad ducha lidstva ... a snaží se najít cestu pouhou manipulací energií ... ale je to také akt odvážný, neboť naprosté vzládnutí energie (a je naprosto jedno jestli elemetární, duchovní či démonickou) je velmi složitý proces a člověk je instinktivně náklonný vždy k té nejnesložitější cestě

Marku, proto, aby jste mohl dokonale zvládnou kinezi (jakoukoliv), musíte mít minimálně minimální vrozené schopnosti.

Oh ... Morte ... pokud by jste svolil, rád bych navazál jaký koliv kontakt

Näkemiin !

potrebuju poradit

(marek, 14. 6. 2009 13:39)

ahoj potrebuju poradit.... zacinam s psychokinezi... chtel bych vedet jake cviceni mam pravidelne delat a taky jak ucinim ohnuti nejakeho predmetu(napr. lzicky) jako zacatek s psychokinezi.. dekuji za pokud mozno rychlou odpoved :-)

a d

(Admin, 8. 3. 2009 16:57)

Určitě, ale časem zjistíš jaká schopnost ti je nejbližší a té se pak oddej.

další dotaz

(marek, 5. 3. 2009 17:50)

Šlo by(je mne jasne že to nepude za rok ani 2 )umnet vic oboru Astrální cestování, psychokinezi, pyrokinezi... díky máš u mna pivko až sa potkáme :-)

nemáš zač

(Admin, 4. 3. 2009 16:53)

Pilně se věnuj Bráně opravdového zasvěcení a až dovedeš všechny úrovně do dokonalosti vyber si další směr. Buď Astrální cestování, psychokinezi, reiky...

díky

(marek, 4. 3. 2009 14:19)

JO díky ti to já sem tu knížku nikde nenašel.a já sem si říkal že by sa hodilo vedet víc ale když říkáš že to bude lepší enom od jednoho tak dám na tebe já su amatér díky a ešte jedna prosba Nevykaj mne díky nejsu duchodce :-)

to nevadí, rád uklízím :-)

(Admin, 3. 3. 2009 20:57)

Mohu Vás jen upozornit že Vaše počínání může být zbrklé. Knihy od F.Bardona jsou naprosto postačující a řekl bych, že na 98.9% v nich bude hodně cvičení podobných jako u Astrální projekce. Základ je všude stejný. Stejně tak, pokud se hrajete na klarinet a budete se chtít naučit na saxofon tak také je to daleko méně práce neboť většinu jste se již naučil.

Bardon napsal knihu tak, aby každý obyčejný člověk co chodí do práce či školy knihu maximálně využil a postupoval dál. Chcete umět 2 "magické schopnosti" velmi špatně nebo 1 "schopnost" dobře? Rozhodnutí už patří Vám.

Jinak Torrent na 24 knih o Astral Projection a dalších knihách jest:
http://extratorrent.com/torrent/1459125/Lucid+Dreaming+and+Out+of+Body-Astral+Travel-Projection+23+Book+Collection+PDFs.html

btw předpokládám že Vám nevadí Angličtina.
ps: českou knihu o Astral Projection od Peterky jsem někde viděl za 50Kč...

asi ty v tom delám bordel

(marek, 1. 3. 2009 21:13)

Promin asi ti delám v tvojám blogu bordel ale nevíš prosimtě kde bych mohl stáhnout knížky astrální projekce - robert s. peterson moc díky marek

díky

(marek, 18. 2. 2009 14:52)

moc díky más to u mne marek

odpověď

(Admin, 17. 2. 2009 11:18)

Doporučuji si koupit knihu "Brána k opravdovému zasvěcení" je to nejlepší základ do magie co mohu poradit. Pomůže ti naučit se i mnoho dalších schopností než jen nějakou psychokinezi.

kdyžtak, free download jest zde: http://muj4.edisk.cz/stahnout-soubor/17409/Frantisek_Bardon_-_Brana_k_opravdovemu_zasveceni.pdf_1.59MB.html

otázka

(marek, 16. 2. 2009 16:48)

Zdarec prosimte chtel bych sa naučit psychokinezi cím mam začat ted sem našel cvičení ruk nebo mysl se svíčku?a ie abych sa naučil secky psychokinezitické veci moc díky marek a máš nejaké video za bych sa podíval díky